24 Ocak 2017 Salı

BağışBaşarılı bir öğrencinin okumasına 
destek vermek ister misiniz? 


Günde 3 TL'den daha düşük bir bedel ödeyerek bunu yapabilirsiniz! Bursun yarısını siz, diğer yarısını da vakıf  bulup buluşturup karşılıyor. Bursiyerin yılda eline geçen 2.100 TL'lik bursun size düşen 1.050TL'lik kısmını 9 taksit  seçeneği ile ayda sadece 116 TL ödeyebilmektesiniz.Her yıl bağışı tekrarlamak zorunda mıyım?


Hayır, burs verdiğiniz öğrenciyi  ileri ki yıllarda desteklemek zorunda değilsiniz. Bu durumda Öğrencinin bursu kesilir ve vakıf kendisine öncelikli olarak burs aramaya başlar.

Dilerseniz bağışınızın gizli kalması sağlanır, adınızı ve iletişim bilgilerinizöğrenci ile paylaşılmaz. Ancak öğrencinin başarı durumu ve bilgileri vakfımız tarafından takip edilir ve sizinle paylaşılır.Burs vereceğim Öğrenciyi kendim seçebilir miyim?


Birinci derece akrabanız olmamak kaydıyla dilediğiniz öğrenciyi seçebilirsiniz. Yarım burs bedelini internet üzerinden yatırdıktan sonra cep telefonunuza gelen 6 haneli kod'u girdiğinizde, başvuru yapmış tüm öğrencilerin formlarını görebilirsiniz. Hatta site içi arama motorlarından şehir veya okuduğu okula göre sıralama yaptırabilirsiniz.

Bursun seçtiğim öğrenciye ulaştığını nasıl takip edebilirim?


Burs bedelleri öğrencilere elden verilmez, her ay anlaşmalı bankada kendi adlarına açtırdıkları hesaba yatar. bursiyerin hesabına yatan burs bedelini gösterir dekont size e-mail yolu ile ulaştırılır. Banka ile vakfın anlaşması olduğundan öğrencinin hesabından hiçbir bir kesinti yapılmaz.

                                                  >>>> BAĞIŞ İÇİN TIKLAYIN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarız bizim için değerlidir, lütfen paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Yarım Elma Bursu Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru Yapabilmeniz İçin; 1- http://www.bursverenler.org  web sitesine üye olmalısınız.  Bunun için web sitesinin sağ üst köşesinde y...